Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin

   Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin

  · 2 · 2217

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 19-04-2021, 10:34:30
   

  Në këtë fushatë Edi Rama u mor vetëm me vrasjen e shpresës: ATA NUK...ATA S'....ATA...ATA ATA...
  Pra, pas KËTIJ ⬇️ vjen qameti!! ATA (domethënë kush nuk është me Edi Ramën ) qenkeshin apokalipsi. Që të " mos vijë fundi i botës" , s'kemi ç'bëjmë: duhet të mbajmë këtë që është shumë i keq, por jo sa ATA!

  KY! U ka vjedhur qindra mijë shqiptarëve ATDHEUN! Sot qindra mijë  bij e bija nënash kanë lënë vendin me bindjen se KY VEND NUK BËHET!

  KY! U ka vjedhur paratë mijëra shqiptarëve, përmes përqëndrimit të ekonomisë në pak duar dhe shkatërrimit  të shtresës së mesme, përmes borxhit që ka thelluar .

  E nisi me " BURG! BURG! BURG"! rregjimin e tij dhe sot është krenar për fuksat që kontrollojnë nga bira e çelësit edhe bindjet tona!

  LIRI - DEMOKRACI!!

  Me këtë thirrje duhet shporrur kjo metastazë që trashëgon gjithë ADN - më më të ndyrë të sigurimit, AGPV -ve, sekretarëve të kuq, tallonit ushqimor dhe lej fenizmit

  Shqipëria është Europë e jo Azi e tasit me oriz dhe skllavërimit të orizoreve!!

  Sot java duhet shporrur kufoma dhe rikthyer direku nga Perëndimi.

  E DUAM SHQIPËRINË SI GJITHË EUROPA!!

  Armir Shkurti

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 10-08-2022, 01:00:47
  Dhe ashtu bene e tani duan te gjithë vetem te ikin. Secili qe fola kete verë kerkonte te gjente nje rrugë për te ikur nga ai vend. Vërtet shume situatë dëshpëruese.

  Temat e fundit