×

Pa koment

Pa koment

· 4 · 2104

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-11-2019, 09:17:36

  • Postime: 1751
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 29-11-2019, 10:20:36
E mira dhe e keqja shkojnë gjithmonë bashkë. Për fat të keq edhe në raste si këto ☹️

  • Postime: 304
Alban
#2 ne: 29-11-2019, 10:30:44
Zullumqareve te medhenj Zoti u bie mbi krye zullumin me te madh. Keta se kuptpjne kete.

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 29-11-2019, 14:06:50
Dy punonjës policie, 1 punonjës të Shërbimit Zjarrfikës, janë arrestuar si edhe u proceduan penalisht 2 shtetase për veprat penale të “Mashtrimit” dhe “Shpërdorimit të detyrës”.

Procedimi i tyre u krye pas hetimeve të zhvilluara në lidhje me publikimin e një video në media, ku shfaqeshin pamje të transportimit e përvetësimit të një sasie të konsiderueshme pakosh ushqimore (të sekuestruara në cilësinë e provës materiale) të destinuara për banorët e prekur nga situata e tërmetit.

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar mbrëmë në flagrancë A.Z., me detyre Shef i Seksionit të Rendit pranë Komisariatit të Policisë Rinas, për veprën penale të “Mashtrimit në bashkëpunim”; E.H., me detyrë Komandant skuadre në Seksionin e Rendit pranë Komisariatit të Policisë Rinas për veprën penale “Shpërdorim detyre”; A.T., me detyrë punonjës i shërbimit zjarrfikës pranë PMNZSH Kombinat, për veprën penale të “Mashtrimit, e kryer në bashkëpunim”.

Gjithashtu janë proceduar në gjendje të lirë shtetaset V.Z. dhe Sh.T. për veprën penale të “Mashtrimit”, kryer në bashkëpunim.
 

Rrahje ne Banket - Restorant (shqiptarët) PA KOMENT

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Diskutime

Postimi i fundit 01-07-2013, 18:51:20
nga Gerti1
Rama batuta ne takimet e PS - pa koment

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Forumi Politik

Postimi i fundit 19-04-2013, 15:27:59
nga erlehta
KOMENT NDAJ ''MJAFT ME''

Nisur nga prof.lulzimRubrika Mix

Postimi i fundit 02-05-2011, 15:31:26
nga prof.lulzim
Si të editoni një koment të publikuar në Facebook

Nisur nga M A XRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 21-03-2011, 14:06:43
nga M A X
Belen Rodriguez…. foto që nuk kanë nevojë për koment

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 10-09-2010, 01:15:55
nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ