Pas votimeve te 30 qershorit... - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pas votimeve te 30 qershorit...

Pas votimeve te 30 qershorit...

· 11 · 584

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-07-2019, 22:36:04
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-07-2019, 23:13:13
Sa do e vjetër kjo foto por eshte aktuale cdo here.
kaq hyne brenda, por dalin me shumë.


 

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 02-07-2019, 13:59:43

Nostalgjia ben te veten 😂

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-07-2019, 18:36:30
 


Nga JOQ

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-07-2019, 18:38:53
 


Nga JOQ

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-07-2019, 18:41:00
 


Nga JOQ

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-07-2019, 18:42:39
 


Nga JOQ

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-07-2019, 18:44:13
 


Nga JOQ

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-07-2019, 22:05:48
Sipas rezultateve gati perfundimtare Rilindja e Edi Rames ka fituar 69 bashki nga 61 qe ka Shqiperia. Rezultati mesatar eshte rreth 125% te votave per bashki.

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 03-07-2019, 07:33:59
Te mernin pjesë ne zgjedhje PD -istat e te shihnin rezultatin qe donin
Do thoni ju ..do i vidhte Rama votat. Aman se te njeta "procedura" ndiqen nga te dy krahet.
Presionet për vendet e punes, nuk i shpiku Rama, kane qene e gjithmone do jene.
 Fatkeqësisht përmirësimi ne politikën tone është shumë larg.
Te vjen neveri e ne te njejten kohe dhe KEQ kur lexon e degjon se çfarë ndodh ne vendin tënd dhe pse ne cdo faze zgjedhore, ky lloj lumi ka rrjedhur gjithmonë.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 07-07-2019, 10:48:34
 

Dokumenti zyrtar i rezultateve ne Elbasan. Urime!

Temat e fundit