Perse e humbi Blushi debatin me Bashen - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perse e humbi Blushi debatin me Bashen

Perse e humbi Blushi debatin me Bashen

· 2 · 738

  • Postime: 15
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2008, 02:13:43HUMBJA E DEBATIT TELEVIZIV TE BLUSHIT ME LULEZIM BASHEN E KA VENE NE ALARM TE GJITHE MAKINEN PROPOGANDISTIKE TE KLUBIT "RAMA" .ATA JANE VERTETE TE SHQETESUAR PER INDIFERENTIZMIN,SKEPTICIZMIN DHE MOSBESIMIN QE PO REFLEKTON GJITHE OPINIONI I SHENDOSHE SHQIPTARE NDAJ FUSHATES TYRE BOLSHEVIKE INTRIGUSE,DENIGRUSE DHE SHPIFESE KUNDER QEVERISE.DESHTIMI I KRYEPROPOGANDISTIT BLUSHI ESHTE NJE SHPRESE OPTIMISTE PER PAAFTESINE DHE VESHTIRESINE E TYRE PER TU PERBALLUR ME REALITETIN E SOTEM.
JA SE CFARE I SYGJERON I INATOSUR ENVERISTI MUSTAFA NANO SHOKUT TE IDEALIT BLUSHI; "BEN BLUSHI BËN MIRË TË NXJERRË TË NJËJTIN LEKSION NGA DEBATI ME LUL BASHËN: POLITIKË NUK DO TË THOTË THJESHT TË JESH NË GJENDJE TË THUASH FRAZA TË BUKURA; POLITIKË DO TË THOTË EDHE TË DËSHMOSH SE E NJEH GJENDJEN NË MAJË TË GISHTAVE. KËTË DËSHMI BEN BLUSHI NUK E DHA NË DEBATIN E FUNDIT. PRANDAJ E HUMBI ATË DEBAT"....

« Editimi i fundit: 04-11-2008, 11:37:19 nga M A X »

  • Postime: 190
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-11-2008, 22:13:52
Cfardo debati qe te bejne kater B-te( Basha, Blushi, Brace, Berisha)ata nuk dalin kurre me humbje. Me humbje dalin vetem ata te mjere qe ju besojne pasuesve te neandertalit te lavdishem, marksist- leninistit te shqyer shokut te tyre qe ka vetem lindje, emrin e te cilit nuk po e permendim, per mungese vendi.

Temat e fundit