Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 10-12-2020, 02:07:21 »

Tani e duan drurin kurrizit dhe te shporren njehere e mire se Ja moren shpirtin ketij populli.
Postuar nga: M A X
« ne: 09-12-2020, 19:45:11 »

Kur hidhej gaz lotsjelles ne mes te turmes, edhe ne zona te banuara, nuk folet, se “eshte politike”

Kur i thyen ne mes banoret e astirit apo te bregu i lumit per te ndertu rruge me 20 milion euro/km, nuk folet, “se po pengonin qytetin”

Kur hoqen numrat identifikues dhe shemben ne dru protestuesit para Teatrit Kombetar qe mafia te ndertonte kulla, nuk folet, se “kush ka shku naj here n’teater, amon”

Tani qe po vrasin ne rruge sepse nuk u ndalon qe te te vendosin gjobe per masken, cfare justifikimi keni?

Erjon Luzi
Kodi: [Zgjidh]
https://www.facebook.com/groups/1362125690559306/permalink/3266627183442471/