Po tani cfare justifikimi keni?! - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Po tani cfare justifikimi keni?!

   Po tani cfare justifikimi keni?!

  · 2 · 1957

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 09-12-2020, 19:45:11
  Kur hidhej gaz lotsjelles ne mes te turmes, edhe ne zona te banuara, nuk folet, se “eshte politike”

  Kur i thyen ne mes banoret e astirit apo te bregu i lumit per te ndertu rruge me 20 milion euro/km, nuk folet, “se po pengonin qytetin”

  Kur hoqen numrat identifikues dhe shemben ne dru protestuesit para Teatrit Kombetar qe mafia te ndertonte kulla, nuk folet, se “kush ka shku naj here n’teater, amon”

  Tani qe po vrasin ne rruge sepse nuk u ndalon qe te te vendosin gjobe per masken, cfare justifikimi keni?

  Erjon Luzi
  Kodi: [Zgjidh]
  https://www.facebook.com/groups/1362125690559306/permalink/3266627183442471/

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 10-12-2020, 02:07:21
  Tani e duan drurin kurrizit dhe te shporren njehere e mire se Ja moren shpirtin ketij populli.

  Temat e fundit