Pse eshte PD ne ngjitje?! - 9 - Tema Aktuale

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Pse eshte PD ne ngjitje?!

 Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 17296

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#200 ne: 25-10-2013, 10:43:23
Basha eshte me i hajrit atje, seshte malok te pakten

 • Postime: 3238
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#201 ne: 25-10-2013, 11:11:21
Berni, merr shkall qe ta ngjisish PD-ne. :D

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#202 ne: 25-10-2013, 11:17:39
Basha eshte me i hajrit atje, seshte malok te pakten

Ouuu pse dibra eshte nga Tirona gje?

 • Postime: 174
 • Karma: +0/-5
 • Gjinia: Mashkull

#203 ne: 25-10-2013, 11:46:10
Basha eshte nje gollovozhge veze, nje kukull qe kombandohet nga i madhi.
Berni, hiq dore nga militantizmi hiper-komunist made in PD.

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#204 ne: 25-10-2013, 11:51:19
Ouuu pse dibra eshte nga Tirona gje?

Dibra hy me shpejt ne BE se Tropozha :P LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#205 ne: 25-10-2013, 17:04:50
Esht ma i mire TOPI qe votoi per RAMEN :D

Ishalla po behet ma mire Shqiperia, se te majtet thonin e ka fajin Berisha, po do e shohim kete kater vjecar si kane per te hecur gjerat, do zoti mos bahet ma keq, po frika ekziston shume.

Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#206 ne: 31-10-2013, 16:06:10
Dibra hy me shpejt ne BE se Tropozha :P LOL
..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#207 ne: 31-10-2013, 16:29:25
ne fakt ngeli Bajram Curri jo Tropozha ;)

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#208 ne: 31-10-2013, 19:56:10
..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S

Sa modest ke qellu or taj

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#209 ne: 31-10-2013, 22:51:04
jam i shquar ne kete aspekt.. ;)

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#210 ne: 01-11-2013, 13:28:10
e kam vu re :P

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#211 ne: 27-11-2013, 12:44:59
Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P

Pse ke kujtuar se ja kam futur vetes :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 26-03-2019, 22:26:27
Eshte akoma ???😁

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#213 ne: 26-03-2019, 22:50:55
Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#214 ne: 26-06-2019, 08:15:57
Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol
  Monique vetem dicka te vertet me thuaj meqenese jeton dhe ne Shqiperi. Kur ishte jetesa me e mire ne kohen e PD para dhjet viteve apo tani ne kohen e Ed Frames.? Fol pa tifozllik👍

Temat e fundit