Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Berni
« ne: 26-06-2019, 08:15:57 »


Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol
  Monique vetem dicka te vertet me thuaj meqenese jeton dhe ne Shqiperi. Kur ishte jetesa me e mire ne kohen e PD para dhjet viteve apo tani ne kohen e Ed Frames.? Fol pa tifozllik👍
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 22:50:55 »

Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2019, 22:26:27 »

Eshte akoma ???😁
Postuar nga: Berni
« ne: 27-11-2013, 12:44:59 »


Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P


Pse ke kujtuar se ja kam futur vetes :D

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 01-11-2013, 13:28:10 »

e kam vu re :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-10-2013, 22:51:04 »

jam i shquar ne kete aspekt.. ;)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-10-2013, 19:56:10 »


..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S


Sa modest ke qellu or taj
Postuar nga: Shej
« ne: 31-10-2013, 16:29:25 »

ne fakt ngeli Bajram Curri jo Tropozha ;)
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-10-2013, 16:06:10 »


Dibra hy me shpejt ne BE se Tropozha :P LOL
..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S
Postuar nga: DiniL
« ne: 25-10-2013, 17:04:50 »


Esht ma i mire TOPI qe votoi per RAMEN :D

Ishalla po behet ma mire Shqiperia, se te majtet thonin e ka fajin Berisha, po do e shohim kete kater vjecar si kane per te hecur gjerat, do zoti mos bahet ma keq, po frika ekziston shume.


Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P