Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?! - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!

Pse ky eshte videoklipi me i diskutueshem ne blogjet shqiptare?!

· 13 · 1027

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

ne: 20-05-2009, 01:08:15

MOS HARRO TJA TREGOSH NJE SHOKU TEND  KETE 'GALLATE'

......gabimi me i madh i Rudines ishte qe po hallakatej nga tema ne teme dhe po mundohej t'i pergjigjej cdo llafi qe hidhej me adrese apo pa adrese.

......... por edhe i nxjerr dhembet perjasht dhe zgerdhiet si dhi.

.....Mimi Kodheli nuk arriti dot as ta mbronte as te lidhej me Seserin (te dyja me njera tjetren ne fakt). Mimi duhet te kishte qene me agresive ne fillim. Nese keni durim ta shikoni deri ne fund, do shikoni qe gocat e marrin nje cike veten.
« Editimi i fundit: 20-05-2009, 06:40:50 nga M A X »

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-05-2009, 06:45:55
 ropkot: Ketij i thone kulmi i mediokritetit!

Olldashi teper i parafinuar ne menyren e komunikimit.
Por ato dy vajzat ishin skandal fare, sidomos ajo brunja ropkot: .
Hera a pare qe shoh eksponente te rendesishem socialiste qe nuk dine te lidhin dy fjale.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-05-2009, 13:48:00
he se do ja marin doren :)

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-05-2009, 17:19:24
MOS HARRO TJA TREGOSH NJE SHOKU TEND  KETE 'GALLATE'

......gabimi me i madh i Rudines ishte qe po hallakatej nga tema ne teme dhe po mundohej t'i pergjigjej cdo llafi qe hidhej me adrese apo pa adrese.

......... por edhe i nxjerr dhembet perjasht dhe zgerdhiet si dhi.

.....Mimi Kodheli nuk arriti dot as ta mbronte as te lidhej me Seserin (te dyja me njera tjetren ne fakt). Mimi duhet te kishte qene me agresive ne fillim. Nese keni durim ta shikoni deri ne fund, do shikoni qe gocat e marrin nje cike veten.

Kush i nxjerr keta njerez ne televizor more aman.  hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 20-05-2009, 17:25:08
ropkot: Ketij i thone kulmi i mediokritetit!

Olldashi teper i parafinuar ne menyren e komunikimit.
Por ato dy vajzat ishin skandal fare, sidomos ajo brunja ropkot: .
Hera a pare qe shoh eksponente te rendesishem socialiste qe nuk dine te lidhin dy fjale.

Ca eksponenti aman ajo vinte nga bangat e shkolles jetonte prej 15 vjetesh jashte Shqiperise se njifte fare administraten publike skishte punuar asnje dite ne pozicione shteterore apo vendimarrese s kishte karizem politik e sdinte te lidhte 2 fjale te sakta.

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-05-2009, 17:27:19
Ca eksponenti aman ajo vinte nga bangat e shkolles jetonte prej 15 vjetesh jashte Shqiperise se njifte fare administraten publike skishte punuar asnje dite ne pozicione shteterore apo vendimarrese s kishte karizem politik e sdinte te lidhte 2 fjale te sakta.
Keta politikanet e rinj e bejne politiket mbapsht jo parc. Me vjen keq per PS qe me politike te re po na jep nje vizion pa vizion. ;)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-05-2009, 17:29:45
O Tipi seshte kjo menyra e duhur e vizionit te ri ne fakt po e bejne mbrapc po uroj te ecin e mbarpsh mos marrin ndonje gje qorre nga mbrapa se si dihet LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 20-05-2009, 17:35:03
Ore te behemi serioze tani, c'jane keto budallalleqe qe po ben ky krietari i bashkiss qe enderron qe gjithe Shqiperine ta beje Bashki, c'eshte kjo papjekuri me ky mediokritet. Ajo mund te jete akademike shume e mire e shkolluar jashte por ajo nuk ka kurrfare lidhje me realitetin ketu. Me vjen keq qe zgjedhjet me keta AKADEMIKE te ardhur nga jashte do deshtojne .... Sala qenka vertet politikan me fat.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 20-05-2009, 23:13:01
Aman kush e gjen ate videon e TCH te Shqip te te henes qe ishin 4 femra ne politike ne interviste.... FALMA ishte egzemplar fare e tmershme kurre nuk do e votoja

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 20-05-2009, 23:19:45
me keto e ka reformuar Edi partine socialiste hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 20-05-2009, 23:21:33
skandal Titi vertet i ka lene rruge te lire Sales kjo qe marveshja  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 20-05-2009, 23:31:27
Dua nje mendim te pjekur nga Berni dhe po habitem qe nuk po poston ne kete teme... ;) :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 20-05-2009, 23:32:31
Mbase i ka pelqyer Bernit ore si dihet

Temat e fundit