Rrugetimi i Albin Kurtit - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rrugetimi i Albin Kurtit

Rrugetimi i Albin Kurtit

· 4 · 579

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2019, 16:36:10

  • Postime: 229
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 12-10-2019, 18:04:37
Kam ne fb ca persona qe sinqerisht jan shume fanatike,deri ne ekstrem.  :D

Me ngjasojne si histerizmin e disave kur benin hero Enverin,e te fol me pathos e nostalgji.   :S

Albini ngelet per tu pa ,edhe presim sa pragmatik eshte ne ato idete e tija.

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-10-2019, 18:19:48
Kurti dhe Vetevendosje jane parti te tipit anti-sistem, si Cipras ne Greqi apo 5 Stelle ne Itali. Kur je ne opozite eshte gje tjeter se kur je ne pushtet. Aty perplaset realiteti me idealet. Gjithesesi shume pragmatist nuk duhet te jete, se i bie pastaj te shkele te gjitha idealet qe ka. Le te shohim.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57

#3 ne: 14-10-2019, 16:00:55
Prandaj Shqiperia s'behet :D Deri sa te ekziston ky skepticizem tek individe te caktuar. Jemi mesuar te na shkelin dhe te na perdhosin politikanet. Fatkeqesisht, kjo ne Shqiperi ka ndodhe edhe ende vazhdon.
Mjafton ta shikoni ate videon ne fillim dhe kete videon poshte qe te bindeni se Albin Kurti nuk i nenshtrohet askujt asnjehre.

Temat e fundit