Shqiperia (dhe bota) ne karantine - 2 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

· 56 · 2123

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 02-04-2020, 21:05:03
Fk corona virusi pini birra corona deshe me thene... 😂

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 03-04-2020, 19:28:07
dhe une chilling

problemi eshte qe me impacton punen qe kam sezonin veror por ci bip nenen kemi rezerva do e kalojme lol

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 03-04-2020, 19:44:28
Te tere jena impaktu Po vari lesht shneti... lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 03-04-2020, 20:56:43
Shëndeti Shëndeti, por shëndeti do të haj 😁

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 03-04-2020, 22:14:50
Persa kohe na vjen ceku ne shtepi jemi ok lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 04-04-2020, 06:42:46
Të ardhshin me shifra të medhoja jarebi 😁

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 05-04-2020, 17:42:21
Duke pare se ritmi ne Shqiperi ka vijëmësi e pika s'dihet kur arrihet
neser shpall pavaresine e do iki ne pune.

S'kuptoj masat e qeverise ku lejon fasonerite me 500 puntore afer lagjes sime (hapur)ku une te rri mbyll?

Me nje bidon alkol me vete
perkujdesje do iki.
:D

Me deshiren se do u behet kulture shqiptareve ajo pllaq.plluqet e burrave 6 here neper faqe
edhe 16 here nga femrat te ndalohet. :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 05-04-2020, 17:49:28
Passion, une theme, te pershendesemi si Japonezet :D

Sic, po vete ne Struge, ka shance qe te bllokohet per disa dite, por tani do bllokojn vetem disa fshatra, qe ka me shume te prekur. Shpresoje te marri fund kjo gje, se te shikosh disa njerez, te vjen cudi :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#33 ne: 05-04-2020, 18:13:41
Hahahahahahaha.

Kam frike se do na behet refleks qe s'do japim as doren. 😂.

Askush s'di sa do zgjase. :)

Shoh qe tkurrje te njerezve sa eshte per frike. :)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 06-04-2020, 03:57:59
Kolegia ime nuk te jep kurrën dorën, ajo të hidhet direkt në qafë😂. Të njëjtën gjë dhe burri saj 😂😂.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 06-04-2020, 14:25:03
Mirmjesi Karantinsa.. :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 06-04-2020, 17:55:59
Vallaj si fillimi gërmave të para do shndërrohemi po të zgjas karantena 🙈🙈🙈
Po shyqyr këtej filloj shkalla e para drejt normalitetit 😍

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 06-04-2020, 18:40:04
Epo lajme te mira paske... tek ne thone se ndoshta ne fillim te Majit do normalizohet situata. Te presim.


Por po zgjati edhe pak do ikim nga mente e kokes 🤣🤣🤣

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 09-04-2020, 20:05:58
Per te gjithe ju qe jetoni jashte Shqiperis, mund te shikoni Tv falas duke bere kerkese ne kete faqe.
https://nimitv.com/karantine-pa-pages.html?1.1

Per shkak te situates ju jep 3 muaj falas.

Nuk eshte reklam, por thjeshte dua tju ndihmoje.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#39 ne: 09-04-2020, 22:23:32
Kot per qejf ... te gjithe shqiptareve lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 11-04-2020, 07:57:03
Karantina po i frymëzon goxha njerëzit 😁

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 16-04-2020, 14:54:55
Tamam si skene nga The Walking Dead. Ne fakt eshte bere keto dite ne Ohio. Protestues, qe sic duken perkrahes se Trump, kerkojne heqjen e masave anti-epidemi.
 

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 16-04-2020, 15:26:22
Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 16-04-2020, 20:31:48
Tani gjithe ato filma seriale dhe libra duhet të dalin në realitet.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 17-04-2020, 07:03:54
Tamam 😬

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 17-04-2020, 12:46:06
Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P
A ju erdhi check-u i xhaxhi Trampit juve?  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 17-04-2020, 14:47:30
Erdhi qe ju befte mamaja erdhi.... 😂 😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#47 ne: 25-04-2020, 21:51:28
Ore cfar ju ka  gjetur.se une tani sa kam ardhur nga malet hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 25-04-2020, 23:14:49
Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#49 ne: 28-04-2020, 11:12:41
Sot , po duan te marrin vendim, qe Maqedonia e Veriut, nga e ejnjta pas ores 19:00 deri ne henen ne ora 05:00 ne mengjes, te jete e mbyllur komplete.

Temat e fundit