×

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

· 52 · 583

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 02-04-2020, 21:05:03
Fk corona virusi pini birra corona deshe me thene... 😂

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#26 ne: 03-04-2020, 19:28:07
dhe une chilling

problemi eshte qe me impacton punen qe kam sezonin veror por ci bip nenen kemi rezerva do e kalojme lol

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 03-04-2020, 19:44:28
Te tere jena impaktu Po vari lesht shneti... lol

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#28 ne: 03-04-2020, 20:56:43
Shëndeti Shëndeti, por shëndeti do të haj 😁

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 03-04-2020, 22:14:50
Persa kohe na vjen ceku ne shtepi jemi ok lol

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#30 ne: 04-04-2020, 06:42:46
Të ardhshin me shifra të medhoja jarebi 😁

 • Postime: 224
Passion
#31 ne: 05-04-2020, 17:42:21
Duke pare se ritmi ne Shqiperi ka vijëmësi e pika s'dihet kur arrihet
neser shpall pavaresine e do iki ne pune.

S'kuptoj masat e qeverise ku lejon fasonerite me 500 puntore afer lagjes sime (hapur)ku une te rri mbyll?

Me nje bidon alkol me vete
perkujdesje do iki.
:D

Me deshiren se do u behet kulture shqiptareve ajo pllaq.plluqet e burrave 6 here neper faqe
edhe 16 here nga femrat te ndalohet. :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#32 ne: 05-04-2020, 17:49:28
Passion, une theme, te pershendesemi si Japonezet :D

Sic, po vete ne Struge, ka shance qe te bllokohet per disa dite, por tani do bllokojn vetem disa fshatra, qe ka me shume te prekur. Shpresoje te marri fund kjo gje, se te shikosh disa njerez, te vjen cudi :D

 • Postime: 224
Passion
#33 ne: 05-04-2020, 18:13:41
Hahahahahahaha.

Kam frike se do na behet refleks qe s'do japim as doren. 😂.

Askush s'di sa do zgjase. :)

Shoh qe tkurrje te njerezve sa eshte per frike. :)

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 06-04-2020, 03:57:59
Kolegia ime nuk te jep kurrën dorën, ajo të hidhet direkt në qafë😂. Të njëjtën gjë dhe burri saj 😂😂.

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#35 ne: 06-04-2020, 14:25:03
Mirmjesi Karantinsa.. :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#36 ne: 06-04-2020, 17:55:59
Vallaj si fillimi gërmave të para do shndërrohemi po të zgjas karantena 🙈🙈🙈
Po shyqyr këtej filloj shkalla e para drejt normalitetit 😍

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#37 ne: 06-04-2020, 18:40:04
Epo lajme te mira paske... tek ne thone se ndoshta ne fillim te Majit do normalizohet situata. Te presim.


Por po zgjati edhe pak do ikim nga mente e kokes 🤣🤣🤣

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#38 ne: 09-04-2020, 20:05:58
Per te gjithe ju qe jetoni jashte Shqiperis, mund te shikoni Tv falas duke bere kerkese ne kete faqe.
https://nimitv.com/karantine-pa-pages.html?1.1

Per shkak te situates ju jep 3 muaj falas.

Nuk eshte reklam, por thjeshte dua tju ndihmoje.

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#39 ne: 09-04-2020, 22:23:32
Kot per qejf ... te gjithe shqiptareve lol

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#40 ne: 11-04-2020, 07:57:03
Karantina po i frymëzon goxha njerëzit 😁

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#41 ne: 16-04-2020, 14:54:55
Tamam si skene nga The Walking Dead. Ne fakt eshte bere keto dite ne Ohio. Protestues, qe sic duken perkrahes se Trump, kerkojne heqjen e masave anti-epidemi.
 

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#42 ne: 16-04-2020, 15:26:22
Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#43 ne: 16-04-2020, 20:31:48
Tani gjithe ato filma seriale dhe libra duhet të dalin në realitet.

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#44 ne: 17-04-2020, 07:03:54
Tamam 😬

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#45 ne: 17-04-2020, 12:46:06
Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P
A ju erdhi check-u i xhaxhi Trampit juve?  :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#46 ne: 17-04-2020, 14:47:30
Erdhi qe ju befte mamaja erdhi.... 😂 😂

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#47 ne: 25-04-2020, 21:51:28
Ore cfar ju ka  gjetur.se une tani sa kam ardhur nga malet hmmmmm:

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#48 ne: 25-04-2020, 23:14:49
Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#49 ne: 28-04-2020, 11:12:41
Sot , po duan te marrin vendim, qe Maqedonia e Veriut, nga e ejnjta pas ores 19:00 deri ne henen ne ora 05:00 ne mengjes, te jete e mbyllur komplete.
 

Ikin 227 mijë persona, Shqipëria dhe Kosova me eksodin më të lartë në rajon

Nisur nga InfoZRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:34:42
nga InfoZ
shqiperia chat nastradini

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:53:24
nga InfoZ
www chat shqiperia

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:34:32
nga InfoZ
forumi shqiperia com

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:11
nga InfoZ
shqiperia chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:32:40
nga InfoZ