×

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

· 52 · 327

  • Postime: 4258
Charlie
#50 ne: 28-04-2020, 16:17:52
Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D

  • Postime: 7017
  • Gjinia: Femer
erlehta
#51 ne: 29-04-2020, 07:25:50
O ju marte e mira😂
 

Shqiperia turistike - fotografi te ndryshme

Nisur nga ΩμέγαRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 15-05-2020, 23:34:44
nga M A X
Shqipëria udhëheq rënien nga standardet demokratike në Ballkan

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 07-05-2020, 17:00:41
nga M A X
Shqiperia qe duam.al

Nisur nga InfoZRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 07-04-2020, 13:35:10
nga InfoZ
Shqiperia fanpage ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 04-04-2020, 15:19:43
nga M A X
Sa shqiptare jane larguar nga Shqiperia?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 05-04-2020, 18:01:01
nga M A X