Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 16-03-2021, 13:06:26 »

Iku i vit, akoma mendojne per karantine bota...:)
Postuar nga: M A X
« ne: 16-03-2021, 11:59:09 »

U be 1 vit karantine dhe krize e thelle e gjithanshme.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 29-10-2020, 15:28:53 »

Do I vdesin fare njerezit në shtepi.
Postuar nga: M A X
« ne: 29-10-2020, 09:48:22 »

Duket se po fillon nje karantine e dyte neper Europe. Gjermania dhe Franca kane marre tashme masa qe te kujtojne ato te muajit mars.
Postuar nga: erlehta
« ne: 29-04-2020, 07:25:50 »

O ju marte e mira😂
Postuar nga: Charlie
« ne: 28-04-2020, 16:17:52 »


Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL


Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 28-04-2020, 11:12:41 »

Sot , po duan te marrin vendim, qe Maqedonia e Veriut, nga e ejnjta pas ores 19:00 deri ne henen ne ora 05:00 ne mengjes, te jete e mbyllur komplete.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-04-2020, 23:14:49 »

Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 25-04-2020, 21:51:28 »

Ore cfar ju ka  gjetur.se une tani sa kam ardhur nga malet hmmmmm:
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 17-04-2020, 14:47:30 »

Erdhi qe ju befte mamaja erdhi.... 😂 😂