Shqiperia (dhe bota) ne karantine - 3 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Shqiperia (dhe bota) ne karantine

   Shqiperia (dhe bota) ne karantine

  · 56 · 5575

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #40 ne: 11-04-2020, 07:57:03
  Karantina po i frymëzon goxha njerëzit 😁

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #41 ne: 16-04-2020, 14:54:55
  Tamam si skene nga The Walking Dead. Ne fakt eshte bere keto dite ne Ohio. Protestues, qe sic duken perkrahes se Trump, kerkojne heqjen e masave anti-epidemi.
   

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #42 ne: 16-04-2020, 15:26:22
  Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #43 ne: 16-04-2020, 20:31:48
  Tani gjithe ato filma seriale dhe libra duhet të dalin në realitet.

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #44 ne: 17-04-2020, 07:03:54
  Tamam 😬

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #45 ne: 17-04-2020, 12:46:06

  Qe do behet si walking dead do behet, Puna eshte tani apo me vone..:P

  A ju erdhi check-u i xhaxhi Trampit juve?  :D

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #46 ne: 17-04-2020, 14:47:30
  Erdhi qe ju befte mamaja erdhi.... 😂 😂

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

  #47 ne: 25-04-2020, 21:51:28
  Ore cfar ju ka  gjetur.se une tani sa kam ardhur nga malet hmmmmm:

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #48 ne: 25-04-2020, 23:14:49
  Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #49 ne: 28-04-2020, 11:12:41
  Sot , po duan te marrin vendim, qe Maqedonia e Veriut, nga e ejnjta pas ores 19:00 deri ne henen ne ora 05:00 ne mengjes, te jete e mbyllur komplete.

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #50 ne: 28-04-2020, 16:17:52

  Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL


  Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #51 ne: 29-04-2020, 07:25:50
  O ju marte e mira😂

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #52 ne: 29-10-2020, 09:48:22
  Duket se po fillon nje karantine e dyte neper Europe. Gjermania dhe Franca kane marre tashme masa qe te kujtojne ato te muajit mars.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #53 ne: 29-10-2020, 15:28:53
  Do I vdesin fare njerezit në shtepi.

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #54 ne: 16-03-2021, 11:59:09
  U be 1 vit karantine dhe krize e thelle e gjithanshme.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #55 ne: 16-03-2021, 13:06:26
  Iku i vit, akoma mendojne per karantine bota...:)

  Temat e fundit