×
Hyrja
Profili

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

Shqiperia (dhe bota) ne karantine

· 52 · 873

  • Postime: 4261

#50 ne: 28-04-2020, 16:17:52
Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL

Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#51 ne: 29-04-2020, 07:25:50
O ju marte e mira😂

Temat e fundit