Shqiperia (dhe bota) ne karantine - 3 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Shqiperia (dhe bota) ne karantine

   Shqiperia (dhe bota) ne karantine

  · 56 · 5245

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #50 ne: 28-04-2020, 16:17:52

  Po fillojme te flasim me cepat e mureve kete jave, javen tjeter me kismet por shenjat jane se do flasim me insektet... LOL


  Nese je ne fazen qe ende ju flet dhe nuk te kthe kush asnje fjale atehere je OK. Kur te arrish ne fazen qe kur ju flet dhe te kthejne pergjigjie atehere ke hy ne fazen kritike :D

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #51 ne: 29-04-2020, 07:25:50
  O ju marte e mira😂

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #52 ne: 29-10-2020, 09:48:22
  Duket se po fillon nje karantine e dyte neper Europe. Gjermania dhe Franca kane marre tashme masa qe te kujtojne ato te muajit mars.

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #53 ne: 29-10-2020, 15:28:53
  Do I vdesin fare njerezit në shtepi.

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #54 ne: 16-03-2021, 11:59:09
  U be 1 vit karantine dhe krize e thelle e gjithanshme.

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #55 ne: 16-03-2021, 13:06:26
  Iku i vit, akoma mendojne per karantine bota...:)

  Temat e fundit