Shqiperia Big Brother i madh, tragjedite e verteta dhe pseudo-dramat televizive - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiperia Big Brother i madh, tragjedite e verteta dhe pseudo-dramat televizive

  Shqiperia Big Brother i madh, tragjedite e verteta dhe pseudo-dramat televizive

  · 1 · 770

  • Postime: 1610
  • Karma: +0/-0

  ne: 02-03-2023, 10:35:30
  I nderuar popull! Nuk ke nevoje as per reality show, as per filma as per seriale.
  Tragjedite i mbjell ne gji perdite!

  Nese doni viktima te pafajshme per te vajtuar:
  Elteva Kurti,
  Mevlute Hysa
  Hasime Dafku (sapo kishte mesuar se ishte shtatzane)

  Nese doni nje personazh negativ per te urryer:
  Dan Hutra ne kohen kur kreu vrasjen e gruas se pare, mori ne telefon nenen e saj dhe i tha: “Te rroni vete se vajzen ta kam vrare”.

  Nese doni te mobilizoheni per nje padrejtesi:
  Dan Hutra kreu veprat penale te perdhunimit, pengmarrjes, vrasjes se gruas.
  Sa vite denim i dha drejtesia? 16 vite.

  Nese doni nje “produksion” per te luftuar:
  Sistemi i korruptuar i drejtesise po i nxjerr vrasesit rrugeve dhe policia e paafte ben sehir teksa terroristi shetit neper qytet nga nje vrasje ne tjetren.

  Ja ku e keni dramen uleritese, aty i keni sheshet, mediat, rrjetet sociale per te protestuar!
  Jepini!

  (C) Lolita Albania
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: