Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 02-03-2023, 10:35:30 »

I nderuar popull! Nuk ke nevoje as per reality show, as per filma as per seriale.
Tragjedite i mbjell ne gji perdite!

Nese doni viktima te pafajshme per te vajtuar:
Elteva Kurti,
Mevlute Hysa
Hasime Dafku (sapo kishte mesuar se ishte shtatzane)

Nese doni nje personazh negativ per te urryer:
Dan Hutra ne kohen kur kreu vrasjen e gruas se pare, mori ne telefon nenen e saj dhe i tha: “Te rroni vete se vajzen ta kam vrare”.

Nese doni te mobilizoheni per nje padrejtesi:
Dan Hutra kreu veprat penale te perdhunimit, pengmarrjes, vrasjes se gruas.
Sa vite denim i dha drejtesia? 16 vite.

Nese doni nje “produksion” per te luftuar:
Sistemi i korruptuar i drejtesise po i nxjerr vrasesit rrugeve dhe policia e paafte ben sehir teksa terroristi shetit neper qytet nga nje vrasje ne tjetren.

Ja ku e keni dramen uleritese, aty i keni sheshet, mediat, rrjetet sociale per te protestuar!
Jepini!

(C) Lolita Albania