Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 28-02-2020, 20:59:01 »

Shqiptaret ne keto vite kane ngrene viruse me te keqija se ky bythec virusi... 🤣😂 poshte diktatura rrnoft naltmadhnia e tij Ed I Rams.. 😂

😂😂😂😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 28-02-2020, 20:58:01 »

Shqiptaret ne keto vite kane ngrene viruse me te keqija se ky bythec virusi... 🤣😂 poshte diktatura rrnoft naltmadhnia e tij Ed I Rams.. 😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 28-02-2020, 20:50:30 »

Ne Shqiperi virusi ka mare rruget, por behet mire qe mohohet, sepse paniku do ishte me keq.
Para 2 Marsit do behet publik qe te mos t'i eci Metes mitingu 😂😂😂😂
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 27-02-2020, 22:17:36 »

Rreziku me i madh eshte paniku qe krijohet dhe jo semundja vete. Kjo duhet pasur parasysh mire!
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-02-2020, 16:53:03 »

mrraft pika

kush ta paska len thate e ste ka dal ne takim lol
ne cilen germe e gjete moj Te rafte pika..:P
Postuar nga: Shej
« ne: 27-02-2020, 16:49:24 »

po Cke ti, une e kisha per ata qe nuk deshen ti dilnin ne takim..:P
Ty Ta rregullojme nje special appointment ne maje Te Dajtit...🤓🤪🤪🤣🤣

mrraft pika

kush ta paska len thate e ste ka dal ne takim lol

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-02-2020, 16:45:34 »

posi posi mos na afrohet as korona virus asnji thua ti
po Cke ti, une e kisha per ata qe nuk deshen ti dilnin ne takim..:P
Ty Ta rregullojme nje special appointment ne maje Te Dajtit...🤓🤪🤪🤣🤣
Postuar nga: Shej
« ne: 27-02-2020, 16:41:48 »

Hani hudhra me salc kosi ene pini raki. Sa te ndjeje eren virusi do Ja fuse vrapit per ne Kine... 😂

posi posi mos na afrohet as korona virus asnji thua ti
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-02-2020, 16:30:25 »

Hani hudhra me salc kosi ene pini raki. Sa te ndjeje eren virusi do Ja fuse vrapit per ne Kine... 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-02-2020, 08:25:44 »

Qe eshte nrgitur nje frik dhe nje panike e madhe eshte bere lemsh, por qe ka ardhur ne Shqiperi po e po, por me cfare ta bejn diagnozen, me skaneret e Doganes, se aty nuk arrin te kapin drogen e jo me virusin :D

Eshte  bere nje biznis shume i keq, dhe me vjen keq qe per cdo gje ne arrim te keqperdorim, ashtu sic e ben me termetin , tani e bejm me coronen.