×

Shqiperia pas 6 vjetesh me Edi Ramen ne krye

Shqiperia pas 6 vjetesh me Edi Ramen ne krye

· 1 · 28

  • Postime: 23162
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 26-01-2020, 14:03:22
 

Vetem nje gje punon perfekt ne shtetin e Edi Rames dhe ajo eshte makineria e propagandes. Te tjerat i pasqyron mesemiri kjo foto mesiper.
 

Shqipëria, merr ftesen për antarsimin ne NATO

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 14-09-2008, 15:27:49
nga Rust
Se zoti vete e tha me goje/do shuhen kombe per mbi dhe/por Shqiperia do te rroje

Nisur nga inkus

Postimi i fundit 19-06-2006, 14:50:08
nga inkus
Shqipëria ne BE

Nisur nga kacurrelsi

Postimi i fundit 30-07-2006, 07:05:59
nga Capkenja
"Shqipëria, një euro"

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 20-09-2006, 10:10:48
nga Berni
Shqiperia 38 % Myslimane! Një provokim?

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 03-01-2008, 17:00:08
nga edison16