×
Hyrja
Profili

Shqiperia pas 6 vjetesh me Edi Ramen ne krye

Shqiperia pas 6 vjetesh me Edi Ramen ne krye

· 1 · 306

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-01-2020, 14:03:22
 

Vetem nje gje punon perfekt ne shtetin e Edi Rames dhe ajo eshte makineria e propagandes. Te tjerat i pasqyron mesemiri kjo foto mesiper.

Temat e fundit