Siguria e Turizmit ne Shqiperi! - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

   Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

  · 2 · 1663

  • Postime: 24
  • Karma: +0/-0

  ne: 09-07-2021, 13:28:21
  Cfar mendoni, pas situatave te njepasnjeshme te vrasjeve, rrahjeve e krimeve te ndryshme, A ndiheni te rrezikuar si turist ne Shqiperi?

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 06-07-2022, 19:16:26
  Sidomos ne turistet qe jetojme non stop ktu shume te rrezikur ndihemi.

  Temat e fundit