Skandali i Edi Ramës, hedh Flamurin Kombëtar e atë të SHBA - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Skandali i Edi Ramës, hedh Flamurin Kombëtar e atë të SHBA

   Skandali i Edi Ramës, hedh Flamurin Kombëtar e atë të SHBA

  · 30 · 2789

  • Postime: 27098
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 30-11-2011, 02:17:37
  Pamjet e videos shokuese ku kreu i PS hedh dy flamujt me fjalët "hiqe mo këtë se më çmendi"

  Edi Rama Crazy Albanian Politician 1

  Kryetari i PS flak si zhele dhe me një urrejtje të pa imagjinueshme Flamurin Kombëtar dhe atë amerikan, gjatë një takimi elektoral. Pamjet origjinale të videos janë hedhur në youtube dhe me titullin shoqërues "edi rama crazy politician" (Rama, politikan i çmendur". Në video shikohet Rama, duke dhënë mesazhe politike.

  Ai është i ulur në një tryezë dhe në krah ka bashkëpunëtorë të tij politik të bazës së PS. Ndërsa, është duke folur, në një moment krize, që ai i ka të shpeshta, nevriskoset me dy flamujt, Flamurin Kombëtar dhe atë amerikan, që i ishin vënë në tryezë. Sapo i shikon ato, menjëherë shpërthen, duke ulëritur. "M'i hiqni më këto se më çmendën". Pa pritur që t'ia heqin të tjerët, Rama merr vetë dy flamujt dhe i flak nga tavolina.

  Ndërsa ata bien në tokë, askush nuk kujdeset që t'i marrë. Flamuri Kombëtar dhe ai amerikan përfundojnë poshtë tavolinës, ku qëndronte kryetari i PS, duke u shkelur më pas me këmbë prej tyre. Pamjet janë transmetuar fillimisht nga emisioni satirik, "Bypass show" dhe më pas janë marrë nga qytetarë të ndershëm dhe janë hedhur në internet. Numri i atyre që shikojnë dhe komentojnë të revoltuar këtë video është mjaft i madh dhe numri i tyre vazhdon të rritet.

  • Postime: 1426
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 30-11-2011, 14:22:57
  LOL

  Ty Berni te tilla lajme te cojne ne qiellin e 7 :P, zbrit me  bembe ne toke (edhe me mendje)  :)

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 01-12-2011, 21:07:31
  O Berni, po pse mer lale merresh akoma me kesi lloje gjera.

  Pastaj e di pse e ben ai ate?Analizohe ngjarjen kur ka ndodhur, ateher me shkruaj artikuj, ti ose dikush tjeter qe eshte ven Rames si nje kamer pergjuese dhe e pergjon 24/7.

  o Arjol, cdo njeri ka fiksim nje person per tu eksituar, paramendo ke ka Berni. :D

  • Postime: 1397
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 28-12-2011, 19:44:29
  Berni je nje pall hajdari qe ske shok. E di cke, hap frigoriferin dhe mer nje Kastravec berishian dhe sherbeji vetes qe te kalosh ne realitet.

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 04-01-2012, 21:41:57
  Puu cfar antikombetari qenke ti berni

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #5 ne: 05-01-2012, 11:40:01
  LOL LOL LOL


  kafsha ,idioti ,rrugaci qe hodhi flamurin amerikon ne toke...jazek buka e amerikamit LOL....sa rende jane ca si Klan staf apo ku di une....se Berni cte gjej e ben LOL

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #6 ne: 05-01-2012, 11:41:14
  po edhe Edi ne mos ka qene ne ekstazi ne ato caste LOL....

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #7 ne: 05-01-2012, 11:42:47
  pastaj ate berishen lakuriq me gjethe fiku nuk te vjen ndot mor djale??? u felliqe nga flamuri qe tek e fundit asgje ste lidh....dhe nuk ofendohesh kur kryeministri i vendit ne sy te mijra femijve qofte neper ekrane apo qofte aty neper mitingje qe i shpien me zor....degjojne fjalet e bukura Kurva bulevardi dhe horra???? pika mu ne ideale

  • Postime: 570
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 29-01-2013, 18:34:03
  Rama eshte karafil dhe karafil i gjate, s'di me ngul nji gozhde jo me ngrejt breket e veta(pergjigje)

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #9 ne: 29-01-2013, 21:22:40
  Mos me thuj qe ia ngren ti....meqe e aludove mendoj une

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 29-01-2013, 22:01:25
  Rama eshte 1 psikopat qe do e leje serish PS ne opozite dhe keto zgjedhje

  #11 ne: 29-01-2013, 22:12:19
  E di ca nuk me pelqen ke ky Rama? Qe rolin e psikopatit nuk e lu per avantazh te popullit.
  Dmth vetem trego veten psikopat ne fund.
  Te isha un ne poziten e atij do e luja gjith ligjin ne favor te popullit ne menyre psikopate dhe komplet i cmendur.

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 29-01-2013, 22:25:35
  kshu sic thu ti eshte sala

  #13 ne: 29-01-2013, 22:33:06
  Po pra, po Sala e lu ligjin per avantazh te vetes dhe te familjes.
  Ndersa ky Rama del si pall ne fund te dites se asigjo nuk ndrysho me psikopatllikun e vet. Vetem trego veten psikopat.
  Sales mund ti vesh 10000 emra, por kalamojt i ka bo miljarder.

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 29-01-2013, 22:36:37
  hallall i qofte,po s rregulloj kalamajt e vet ke do rregulloje kushdo te ishte do e bente.

  #15 ne: 29-01-2013, 22:38:26
  Avantazhin Sala e ka ngaqe ka ndejt afer xhaxhit them un. Dhe aty ka mesu si bohet politika mrapaskenes me think n'kurriz.

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #16 ne: 30-01-2013, 00:34:05

  hallall i qofte,po s rregulloj kalamajt e vet ke do rregulloje kushdo te ishte do e bente.


  Fiks fare..pranej skemi per tu bo asihere

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 30-01-2013, 06:49:48

  Fiks fare..pranej skemi per tu bo asihere

  pse te vjen cudi ty,e verteta e hidhur ajo eshte merr analizo cdo udheheqes te botes  ne te njejta perfundime dalim madje dhe ata qe jane ne vende komuniste.

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #18 ne: 30-01-2013, 06:56:00
  Mua sme vjen cudi si apo pse e bejne
   Mua me habit fakti qe pranohet dhe diskutohet ne kete forme
  Cdo kush ate do bente...

  Te lutem jo gjithcka qe ata bejne per tu pasuruar eshte e duhura

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 30-01-2013, 07:27:47
  ske pse habitesh fare ka egzistu e do egzistoje.ku jane femijet e enverit tani bosa jane te thyjne koken me pare.
  Ti vete apo une e tjetri me pas pushtet sdo ndihmoje kalamajt e tu sigurisht qe po

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #20 ne: 30-01-2013, 10:38:36
  Po prape o koncepti eshte i gsbuar.

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #21 ne: 30-01-2013, 11:49:31
  te behesh ti kryeministre jo kalamajte qe do ju sigurosh jeten por dhe mua qe me ke shoqe do me hedhesh ndonje kothere :P

  jane gjera njerezore kujt i plas per konceptet dmth idealizmat

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #22 ne: 30-01-2013, 13:47:15
  Ok vt se spo merremi vesh

  • Postime: 12144
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #23 ne: 30-01-2013, 14:36:32
  spo merresh vesh deshe me thene

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #24 ne: 30-01-2013, 15:33:17
  Ok si te dush ti

  Temat e fundit