Ulet papunesia: Edi Rama paguan popullin per protestat dhe greven - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ulet papunesia: Edi Rama paguan popullin per protestat dhe greven

Ulet papunesia: Edi Rama paguan popullin per protestat dhe greven

· 2 · 474

  • Postime: 123
  • Karma: +1/-1

ne: 16-05-2010, 09:58:52
Edi Rama - Para per protesta e greva - 14 Maj 2010

Ky është një prej momenteve kur paratë numërohen brenda zarfit dhe i jepen këtij protestuesi, i cili e tregon kënaqësinë e tij me shprehjen e fytyrës. Ndërsa të tjerë pjesëmarrës të protestës mbajnë rradhën për të marrë atë çka u është premtuar.

Ja ku duket qartë teksa zotëria i parave i mbështjell me letra e zarfa, duke i ruajtur e maskuar sa në një xhep në tjetrin.

Shpërndarësit e shpërblimeve janë të kujdesshëm: Ruhen nga kalimtarët e rastit ruhen edhe nga sytë kuriozë. Konsultojnë disa herë listat që kanë në xhepa, i kanë shpërblyer të gjithë apo jo, flasin me shefat në telefon për të marrë porositë e rastit.

Por a i paguan Partia Socialiste të gjithë pjesëmarrësit në protestë. Kjo nuk dihet me siguri, por ky zotëria i thinjur pasi mbajti rradhën më parë e tregon qartë në fytyrë pakënaqësinë e tij. Ndoshta kësaj rradhe nuk e ka patur emrin në listë.

TV Klan

  • Postime: 7083
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-05-2010, 21:27:57
Nuk ka asgje te keqe,,,ne fund te fundit puna duhet paguar  :D

Temat e fundit