Vendosni nga 1 deri në 10 për këta kryeministra - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vendosni nga 1 deri në 10 për këta kryeministra

Vendosni nga 1 deri në 10 për këta kryeministra

· 10 · 926

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-07-2009, 15:05:38
Nje citat i marre ne gazeten tirana observer
"Vendosni nga 1 deri në 10 për këta kryeministra në historinë e Shqipërisë: Ismail Qemali, Sulejman Delvina, Ahmet Zogu, Enver Hoxha, Mehmet Shehu, Ylli Bufi, Fatos Nano, Ilir Meta, Pandeli Majko, Sali Berisha."

Une po i rendis kesisoj

Sylejman Delvina
Pandeli Majko
Ismail Qemali
Ahmet Zogu
Fatos Nano
Sali Berisha
Enver Hoxha
Ilir Meta
Mehmet Shehu
Ylli Bufi

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-07-2009, 19:46:20
enver hoxha 10
ahmet zogu 9
mehmet shehu 8
Sulejman delvina 7
ilir meta 6
pandeli majko 5
ylli bufi(nuk e njof por po e vej ketu pasi te tjeret me posht jan me keq)  4
ismail qemali
fatos nano
sali berisha

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-07-2009, 20:51:44
I.Qemali 10
P.Majko   9
S.Delvina 8
E.Hoxha   7
M.Shehu   6
B.Fino    5
S.Berisha 4
F.Nano    3
y.Bufi    2
A.zogu    1
I.meta    0

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 13-07-2009, 21:18:20
I.Qemali  8
P.Majko   4
S.Delvina 9
E.Hoxha   10
M.Shehu   6
B.Fino    0
S.Berisha 2
F.Nano    5
y.Bufi    0
A.zogu    7
I.meta    3

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-07-2009, 21:29:04
S.Delvina-10
P.Majko-9
I.Meta-8
I.Qemali-E.Hoxha-7
M.Shehu-6
A.Zogu-5
F.Nano-4
S.Berisha-3
E.Rama2
njeshin se meriton akoma askush<Fino dhe Bufi sja vlen as ti permendesh>

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-07-2009, 22:02:57
cituar nga titi10
"njeshin se meriton akoma askush<Fino dhe Bufi sja vlen as ti permendesh>"


me duket se ju po i rendisni ata qe i mendoni per te dobet ne krye. Nejse si te doni.

Une i kam renditur nga me i miri tek me i dobeti, duke renditur me te miret ne krye.

Mendoj qe me te miret duhet te jene ne krye, e pastaj te vijne te tjeret, qe te kuptohen drejt preferencat e secilit.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 13-07-2009, 22:03:53
me 10 kam vendos me te mirin me 0 ata qe s vlejne hic

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 13-07-2009, 22:06:18
me 10 kam vendos me te mirin me 0 ata qe s vlejne hic

mos u bej kaq e ashper te lutem
Te gjithe vlejne, por disa vlejne me shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 13-07-2009, 22:07:27
mendimi im h75.... po te duash edhe ti argumentoj pergjigjet e mia

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 14-07-2009, 22:26:52


me duket se ju po i rendisni ata qe i mendoni per te dobet ne krye. Nejse si te doni.

Une i kam renditur nga me i miri tek me i dobeti, duke renditur me te miret ne krye.

Mendoj qe me te miret duhet te jene ne krye, e pastaj te vijne te tjeret, qe te kuptohen drejt preferencat e secilit.
mbase kam gabur une me te <<keqit >> i kam dhene 10

Temat e fundit