Video Pergjimet e dala per BDI dhe VMRO-se ne Maqedonin e Veriut. - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video Pergjimet e dala per BDI dhe VMRO-se ne Maqedonin e Veriut.

Video Pergjimet e dala per BDI dhe VMRO-se ne Maqedonin e Veriut.

· 2 · 513

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-06-2019, 09:37:21
Ne linkun ne vazhdim, http://klanizajazit.tk, jane video pergjime, te bisedave telefonike ndermjet Ali Ahmetit, Musa Xhaferrit, Blerim Begjetit, Gordana Jankulloska, E Tjere.

Ju kerkoje ndjese per fjalorin qe perdoret aty dhe me vjene keq, nese sdo kuptoni cfare flasin, se jane duke folur ne nje dialekte te kercoves, qe eshte icik veshtir per te kuptuar.

  • Postime: 336
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 07-06-2019, 18:54:30
Heronjte e luftes nuk jane per politikane.

Temat e fundit