Zavec ambasadori i Kosoves Tiran - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zavec ambasadori i Kosoves Tiran

Zavec ambasadori i Kosoves Tiran

· 1 · 507

  • Postime: 38
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-10-2011, 23:10:52
Emrohet zavec ambasdor i Kosoves per Shqiperi nje nga kolobreconistet qe momete e pas luftes ka dalur ne rrug ju ka kerku kriminilve qe mso te ikin se nuk i ngacon as kush ne komunen e dragashit aty ku aty kriminelt serb kan ber shum krime dhe dhunime femrave nag komunat e ndryshme kosoves etj...ku eshte futur ne partin demkratike kosoves dhe ka ber shum krime finacajre dhe shum aspekte sa qe ka mbrri deri ne unverzite shtetro ku ju ka dhan diploma unverzitare njerzv familejs dhe grasu se vet dhe qe tani ka arritu te behet dhe zavec amabasdor

Temat e fundit