After period of tension, Albania elects mayors - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

After period of tension, Albania elects mayors

After period of tension, Albania elects mayors

· 1 · 272

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 08-05-2011, 18:50:05
After period of tension, Albania elects mayors
     


<p>Albanians began voting on Sunday in local elections the opposition are calling a referendum on the national government and the European Union says must be free and fair if the country is to be considered for membership.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/05/after-period-of-tension-albania-elects-mayors?fromrss=1
     

Temat e fundit