Albania and Serbia lift visasKosovo institutions welcome any... - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albania and Serbia lift visasKosovo institutions welcome any...

Albania and Serbia lift visasKosovo institutions welcome any...

· 1 · 342

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 09-07-2011, 20:50:02
Albania and Serbia lift visasKosovo institutions welcome any...
     


<p>Kosovo institutions welcome any agreement that serves the free movement of citizens and exchange of trade and ideas between the people in the Balkans, Kosovo Deputy Foreign Minister Petrit Selimi told SETimes.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/07/albania-and-serbia-lift-visaskosovo-institutions-welcome-any?fromrss=1
     

Temat e fundit