Albania announces second 3G licence - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albania announces second 3G licence

Albania announces second 3G licence

· 1 · 206

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 10-06-2011, 16:50:07
Albania announces second 3G licence
     


<p>Albania's Authority of Electronic and Postal Communications announced yesterday that it plans to sell a second 3G licence with an initial price set at EUR12 .5 million .</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/albania-announces-second-3g-licence?fromrss=1
     

Temat e fundit