Albania opens bids for construction of hydropower plants in Korca and Tirana - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albania opens bids for construction of hydropower plants in Korca and Tirana

Albania opens bids for construction of hydropower plants in Korca and Tirana

· 1 · 237

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 21-06-2011, 22:50:04
Albania opens bids for construction of hydropower plants in Korca and Tirana
     


<p>The Albanian Ministry of Economy has opened bids for the construction under concession of three local hydropower plants, two in the district of Kora and one in that of Tirana.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/albania-opens-bids-for-construction-of-hydropower-plants-in-korca-and-tirana?fromrss=1
     

Temat e fundit