Albania to Have New Customs Code by 2013 - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albania to Have New Customs Code by 2013

Albania to Have New Customs Code by 2013

· 1 · 192

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 15-06-2011, 14:50:07
Albania to Have New Customs Code by 2013
     


<p>A new Customs Code will be applied in Albanian customs from 2013, Tv Klan reported on Tuesday.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/albania-to-have-new-customs-code-by-2013?fromrss=1
     

Temat e fundit