Albania's Socialists plan fresh anti-government protests - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albania's Socialists plan fresh anti-government protests

Albania's Socialists plan fresh anti-government protests

· 1 · 332

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 07-03-2011, 00:50:06
Albania's Socialists plan fresh anti-government protests
     


<p>TIRANA, Albania -- The main opposition Socialist Party threatened on Friday to hold a new wave of protests calling for early elections, starting with one on Tuesday.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/03/albanias-socialists-plan-fresh-anti-government-protests?fromrss=1
     

Temat e fundit