Albanian opposition holds new anti-govt protest - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albanian opposition holds new anti-govt protest

Albanian opposition holds new anti-govt protest

· 1 · 379

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 22-02-2011, 12:50:03
Albanian opposition holds new anti-govt protest
     


<p>Tens of thousands of Albanian opposition supporters marched peacefully through the capital Friday to demand the government resign over corruption allegations, almost a month after four people died when a similar demonstration turned violent.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/02/albanian-opposition-holds-new-anti-govt-protest-2?fromrss=1
     

Temat e fundit