Albanian Post Office Signs 200th Customer for Digital Security Certificates - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albanian Post Office Signs 200th Customer for Digital Security Certificates

Albanian Post Office Signs 200th Customer for Digital Security Certificates

· 1 · 280

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 14-06-2011, 00:50:05
Albanian Post Office Signs 200th Customer for Digital Security Certificates
     


<p>The Albanian Post Office has started offering digital certificates for individuals, businesses and institutions, daily Panorama reports.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/albanian-post-office-signs-200th-customer-for-digital-security-certificates?fromrss=1
     

Temat e fundit