Amid high tension, Albania holds local elections - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Amid high tension, Albania holds local elections

Amid high tension, Albania holds local elections

· 1 · 277

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 07-05-2011, 02:50:11
Amid high tension, Albania holds local elections
     


<p>Less than four months after opposition anger over contested national elections triggered deadly clashes with police, Albanians vote for local authorities on Sunday - at the close of a campaign marred by bombings and political violence.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/05/amid-high-tension-albania-holds-local-elections?fromrss=1
     

Temat e fundit