BoA Governor: Albania's Central Bank Anti-Crisis Measures Effective - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BoA Governor: Albania's Central Bank Anti-Crisis Measures Effective

BoA Governor: Albania's Central Bank Anti-Crisis Measures Effective

· 1 · 455

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 08-04-2011, 06:50:03
BoA Governor: Albania's Central Bank Anti-Crisis Measures Effective
     


<p>Albania's banking system successfully dealt with the crisis and is performing well in the post-crisis period, thanks to well-studied interventions from the Bank of Albania.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/04/boa-governor-albanias-central-bank-anti-crisis-measures-effective?fromrss=1
     

Temat e fundit