EP's Fajon urges Albania to inform public about visa liberalisation - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

EP's Fajon urges Albania to inform public about visa liberalisation

EP's Fajon urges Albania to inform public about visa liberalisation

· 1 · 271

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 11-10-2010, 19:50:04
EP's Fajon urges Albania to inform public about visa liberalisation
     


<p>The EP rapporteur on visa liberalisation for the Western Balkans, Tanja Fajon, is urging authorities in Tirana to inform citizens about the rules of EU visa liberalisation in order to avoid possible abuse.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2010/10/eps-fajon-urges-albania-to-inform-public-about-visa-liberalisation?fromrss=1
     

Temat e fundit