Fights Over Turf Reveal Dark Side of Albania Campaign - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fights Over Turf Reveal Dark Side of Albania Campaign

Fights Over Turf Reveal Dark Side of Albania Campaign

· 1 · 342

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 12-04-2011, 22:50:05
Fights Over Turf Reveal Dark Side of Albania Campaign
     


<p>A fight that broke out on Sunday afternoon in the municipality of Kamza between opposition and ruling majority supporters served as reminder that violence can flare up at any moment as Albania prepares for local elections.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/04/fights-over-turf-reveal-dark-side-of-albania-campaign?fromrss=1
     

Temat e fundit