Foreign investors interested in Albania's chrome, copper and nickel says PM - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foreign investors interested in Albania's chrome, copper and nickel says PM

Foreign investors interested in Albania's chrome, copper and nickel says PM

· 1 · 196

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 27-06-2011, 22:50:05
Foreign investors interested in Albania's chrome, copper and nickel says PM
     


<p>Albania's Prime Minister Sali Berisha attended in Brussels, the opening of proceedings of the Crans Montana Forum on Azerbaijan and delivered a greeting speech.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/foreign-investors-interested-in-albanias-chrome-copper-and-nickel-says-pm?fromrss=1
     

Temat e fundit