In Albania, a mayoral vote gone awry threatens EU membership bid - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

In Albania, a mayoral vote gone awry threatens EU membership bid

In Albania, a mayoral vote gone awry threatens EU membership bid

· 1 · 207

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 11-06-2011, 08:50:06
In Albania, a mayoral vote gone awry threatens EU membership bid
     


<p>Opposition leaders have called for European mediation to resolve a disputed mayoral election in the capital Tirana that is deepening political divisions throughout Albania.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/in-albania-a-mayoral-vote-gone-awry-threatens-eu-membership-bid?fromrss=1
     

Temat e fundit