Leaked Testimonies of Alleged Organ Trade Surface - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Leaked Testimonies of Alleged Organ Trade Surface

Leaked Testimonies of Alleged Organ Trade Surface

· 1 · 361

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 18-02-2011, 04:50:02
Leaked Testimonies of Alleged Organ Trade Surface
     


<p>An internal UN document from 2003 shows that investigators obtained statements from KLA members which describe human organ harvesting by the Kosovo Army in Albania.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/02/leaked-testimonies-of-alleged-organ-trade-surface?fromrss=1
     

Temat e fundit