Region: Slovak customs officers seize millions of counterfeit cigarettes - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Region: Slovak customs officers seize millions of counterfeit cigarettes

Region: Slovak customs officers seize millions of counterfeit cigarettes

· 1 · 202

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 09-06-2011, 16:50:05
Region: Slovak customs officers seize millions of counterfeit cigarettes
     


<p>Region: Dangerous Albanian criminals could be hiding in UK Police in Tirana, Albania, have sent a dossier to UK police warning up to 100 dangerous Albanian criminals could be in hiding in Britain, the BBC reported June 3. One of the fugitives is believed to be Marash Gjoka, who was convicted in absentia for killing a farmer in Albania in 1999.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/region-slovak-customs-officers-seize-millions-of-counterfeit-cigarettes?fromrss=1
     

Temat e fundit