Shpetoni Imazhin Shqiptare !!! - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shpetoni Imazhin Shqiptare !!!

Shpetoni Imazhin Shqiptare !!!

· 22 · 2909

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 19-01-2007, 11:24:00
Klikoni dhe votoni "i like albania" se për dreq jemi klasifikuar  vendi i
tretë me i urryer ne botë (jemi minus 2000 e plot vota). Kemi disa ditë për
te ndërruar fatin e atdheut qe të mos dalë ne wall of shame.
Mund te votoni deri ne 3 herë rresht.
Shperndajeni tek miqte tuaj ne institucione e kudo qe ndodhen.
Merrni shembull nga nacionalizmi serb.

http://thevotenation.com


 
« Editimi i fundit: 26-01-2007, 15:02:58 nga Berni »

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 21-01-2007, 14:38:48
Votoni per Shqiperine !!! (e mos harroni nje vote kunder Serbise)


http://thevotenation.com

Klikoni dhe votoni "i like albania" se jemi klasifikuar vendi i trete me i urryer ne bote (jemi minus 2000 e plot vota).

Kemi disa dite per te nderruar fatin e atdheut qe te mos dale ne wall of shame.
Votoni ne menyre te perseritur deri ne tre here.

Shqiperia dhe mbare shqiptaret ne momente te tilla kane forca te tregojne se Atdheu i tyre eshte mbi ghithcka!

Shperndajeni tek miqte tuaj e kudo qe ndodhen.

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-01-2007, 15:37:08
Citim
Our aim :

Our aim is to show the world which countrys are the worst in our eyes OR which are the most likeable ones.

This homepage was made to show that the feelings are overflowing nowadays.And I think it is going in the wrong way.

So people please go for peace.

ATTENTION

 

    * We do not like to widen any kind of hate or anger
    * We are against racism, whatsmore we support antiracism demonstrations all over the world
    * We do not charge you for your vote, your absolutly free to do it

 
The Forum

You can write anything in it beyond the normal way of speaking. Pro and contra and so on...

Une shkova dhe votova ...te them te drejten.

Mendimi i pari eshte se vota ime eshte si nje pike uji ne oqean.

Mendimi i dyte eshte se si mundet dikush te votoj nja 3000 here ne ate faqe. Nje program i vogel i cili perdor proxy ...

Mendimi i trete ...le te vine ne shqiperi ata se ja tregojme "Hall of Fame" dhe "Wall of Shame" ...sp-rdhjaket!!

-King

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-01-2007, 19:53:20
Une them te mos i merrni dhe aq seriozisht keto gjera. Te pakten kemi Francen nje vend me poshte :D
Kjo tema s'e ka vendin ketu. Ku ta dergoj?!

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-01-2007, 09:35:18
Unë them të mos i merrni dhe aq seriozisht këto gjëra. Të paktën kemi Francen një vend me poshtë :D
Kjo tema s'e ka vendin këtu. Ku ta dergoj?!

Coje n'RS. ;) Fundja kjo teme eshte hapur njehere.

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 23-01-2007, 14:37:54
Të nderuar bashkeatdhetare më pak fjal por me kuptim shumë të madh dëshiroj dhe ju kerkoj te vizitoni faqen www.thevotenation.c om dhe te VOTONI PER SHQIPERIN nëse dëshironi si unë qe mos të kemi vendin e fundti apo te parafundit!

Sigurisht qe këtu ka ngjyra raciste dhe nuk është shumë e nevojshme ta analizojem ose komentojme por filloni dhe votoni kudo qe jeni dhe sa her qe te mundeni!www.thevotenation.c om

www.thevotenation.c om

www.thevotenation.c om

Shqipëria meriton te jet mbi shumë vende te tjera mos te the fare qe te jet e para!


Me respekt për te gjithë bashkombasit anë e mbarë

TIRONS99
p.s kush nga hackerat tonë ka mundësi te ndryshoj rezultatin le ta bëj se s'jemi ne te paret qe na shkon ne mend një gjë e tillë!

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 23-01-2007, 17:33:01
Serbia aq lart ne klasifikim???? Me siguri do kete ndonje manipulim, se s'ka shanse te jete e vertete.

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 23-01-2007, 22:19:57
Votova :)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 24-01-2007, 17:42:32
Votoni edhe nga nje MINUS te madh per greqine dhe serbine.... jeni qe jeni aty. :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 25-01-2007, 06:28:28
I'm suspicious about that site. Something is fishy. Here's why. Greece, and Serbia, are more likeable counrties than Francë, and Switzerland ? That can't be true.

I get a feeling, that site poll and it's purpose were either established or manipulated by greeks and serbs.

Becuase look, Slovkaia is on top, Croatia and other african countires at the bottom, zambia, algeria, etc. All abused countires are on the bottom, while the abusers are on top.

The masters upthere, the slaves downthere.

So therefore, it's not that important to me.

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 25-01-2007, 17:05:33
Mbario Votimi seshte nevoja me per komente

Ateher ta gezojme si gjithmone fitoren

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-01-2007, 18:57:33
tirons99, e lezetshme ajo figura e manipuluar. :) Ah sikur te ishte me te vertete ashtu!

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 26-01-2007, 10:57:45
Klikoni dhe votoni "i like albania" se për dreq jemi klasifikuar  vendi i
tretë me i urryer ne botë (jemi minus 2000 e plot vota). Kemi disa ditë për
te ndërruar fatin e atdheut qe të mos dalë ne wall of shame.
Mund te votoni deri ne 3 herë rresht.
Shperndajeni tek miqte tuaj ne institucione e kudo qe ndodhen.
Merrni shembull nga nacionalizmi serb.

http://thevotenation.com

Unë mendoj qe s`duhet hedhe kushtrim dhe bërë propagande qe te votohet për Shqipërinë.Sondazhe t janë apo duhet te jenë te paanshme dhe te pa manipuluara...
Asgje s`fitohet nëse dalim ne këtë sondazh ne vendin e pare si shteti me i dëshiruar kur s`jemi ne realitetaskund afër.Këtu biles shihet qartë se shtetet kriminale si franca,serbia,greqia,rusia qendrojne aq lartë dhe te deshiruara sepse për to votojne kriminelet.Me mirë i fundit dhe jo kriminel se i pari dhe kriminel...
 • Postime: 186
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 27-01-2007, 13:25:59
pershendetje

Ja nje program per te votuar per shqiperin pa nderprerje.
e downloadoni dhe e hapni e futni numrin 50 dhe do ti jepni shqiperise 50 vota e me pastaj e perseritni prap dhe nuk keni nevoj te pritni 6 ore.

http://dl52cg.rapidshare.com/files/13276337/539383/VoteForAlbania.exe

kjo eshte pak jo reale se sic  duket serbet jane  administratore te asaj faqje.
por mos ti lejojm ce ta fusin shqiperin ne rendin e vendeve te urryera.

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 29-01-2007, 01:33:02
Taulant, a ka mundesi te mbesim ne kete pozicion qe jemi, as teper larte por as te fundit jo, se po te zemi vendin e pare do diktohemi se s'eshte ne rregull,se une po dyshoj se mos eshte pytja qe internautet e kuptojn gabimisht per te ken rusia ne vendin e pare, kjo eshte e pa besueshme....

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 29-01-2007, 20:52:08
I'm suspicious about that site. Something is fishy. Here's why. Greece, and Serbia, are more likeable counrties than Francë, and Switzerland ? That can't be true.

I get a feeling, that site poll and it's purpose were either established or manipulated by greeks and serbs.

Becuase look, Slovkaia is on top, Croatia and other african countires at the bottom, zambia, algeria, etc. All abused countires are on the bottom, while the abusers are on top.

The masters upthere, the slaves downthere.

So therefore, it's not that important to me.
That's so right.

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 01-02-2007, 23:44:57
Keto jane genjeshtra me bisht .Ketu ka jetoj une nuk dine shume me shume per Shqiperi dhe aq me teper qe ne nuk kemi ndonje turizem  te zhvilluar . hmmmmm:

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 10-03-2007, 10:44:00
Fakti qe serbet jane kaq lart ne kete faqe eshte thjeshte se e perpara mund te votoje cdo dite gjate gjithe dites pa nderprerje.Kjo e para dhe e dyta eshte se forumet serbe jane mbushur plot me tema si keto dhe si duket nacionalizmi i tyre eshte me i madhe se ai shqiptar (edhe pse nuk me vjen mire kur e them kete.  Sa persona nga ju mendojne se kosoves i duhet dhene pavaresia? Ka votuar ndonjeri ne peticionin qe do ti cohet presidentit Bush? Shumica besoj se jo. E nese ndonje do te dije adresen ku mund ta beje votimin, une nuk po ja them. Ta leme keshtu nese je me te vertete i interesuar bej nje kerkim ne google apo ne ndonje faqe tjeter. Nese nuk ke kohe te humbesh kot, atehere do te thote qe kjo gje nuk te intereson aq shume sa mendon!

 

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 10-03-2007, 10:58:41
Ja kush fshihet pas votenation.comNje perosn qe ka bere nje sit qe te vizitohet sa me shume me qellimin qe te fitoje ndonje gje  nga reklamat e Google apo reklama direkte me kompani te tjera. Shikoni edhe emailin e tij eshte thjeshte nje email ne Yahoo, ashtu si edhe 420 milion persona te tjere. As nje email private nuk paska !


Registrant:
Domain For Sale or Partner Richard Morris
po box 281
cary, North Carolina 27512
United States

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
Domain Name: VOTENATION.COM
Created on: 06-Aug-04
Expires on: 05-Aug-07
Last Updated on: 18-Aug-06

Administrative Contact:
Richard Morris, Domain For Sale or Partner richmorris@yahoo.com
po box 281
cary, North Carolina 27512
United States
9198333007

Technical Contact:
Richard Morris, Domain For Sale or Partner richmorris@yahoo.com
po box 281
cary, North Carolina 27512
United States
9198333007

#19 ne: 06-02-2008, 04:15:01

Shekoeni

#20 ne: 08-02-2008, 11:00:33

the best marketing on kosova

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 17-05-2008, 05:56:44
Votim i sukseshem

Temat e fundit