Tanja Fajon: The Balkansa Brussels Champion - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tanja Fajon: The Balkansa Brussels Champion

Tanja Fajon: The Balkansa Brussels Champion

· 1 · 290

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 10-11-2010, 03:50:03
Tanja Fajon: The Balkansa Brussels Champion
     


<p>A passionate advocate of freedom of movement, the former TV reporter has been instrumental in helping Albania and Bosnia win the right to visa-free travel to Europe.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2010/11/tanja-fajon-the-balkansa-brussels-champion?fromrss=1
     

Temat e fundit