Tirana Highway Rouses Environmentalists' Ire - Albania Today

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tirana Highway Rouses Environmentalists' Ire

Tirana Highway Rouses Environmentalists' Ire

· 1 · 168

  • Postime: 1136
  • Karma: +0/-0

ne: 20-06-2011, 14:50:06
Tirana Highway Rouses Environmentalists' Ire
     


<p>Activists complain that the authorities have made little attempt to consult the public about the planned ring road and are relying on outdated urban plans.</p>
     

http://www.topix.com/world/albania/2011/06/tirana-highway-rouses-environmentalists-ire?fromrss=1
     

Temat e fundit