Albanian Pics & Vids

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Pictures from Albania

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, perroi

Nature of Albania - Photos

ßåßy ღ
10-01-2010, 09:09:05
Saranda
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ramaik
02-11-2009, 22:44:36

Kutizmi

.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Ami, erion1986

Portokalli Koleksjon Sezoni 10-11

Ami
23-06-2009, 17:29:53
FALEMINDERIT
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


erion1986 Elbasanlli4ever
13-06-2009, 15:06:25

Big Brother Albania 2 All link nga TCh

Big brother Albania mania all source video.. . video Nga Erion1986 Ekskluzive Albwzone kushdo i merr se jam i bindur se do e bej te citoj emrin ne forme rrespekti.. ne t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: REJA, renco, Trendafili i kuq

Creativity of Lery Ljameborshaj or Albanians from Moscow

*
REJA
08-04-2009, 20:10:48
**************
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: REJA, albDAG4, djkreni

"Tirana viti zero"

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: gerti19, renco, Find Albanian

Pics from Albanian cities and regions

*
gerti19
02-04-2009, 14:19:35
*******************
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: gerti19, renco, The World

Thyrja e Kufirit Shqiptar

*
gerti19
02-04-2009, 14:15:45
Flmnd.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe