Creativity of Lery Ljameborshaj or Albanians from Moscow - Albanian Pics & Vids

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Creativity of Lery Ljameborshaj or Albanians from Moscow

Creativity of Lery Ljameborshaj or Albanians from Moscow

· 8 · 1618

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 27-11-2008, 12:30:17
My author's photos

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-11-2008, 12:33:12

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-11-2008, 12:42:25
Citim nga: LeraL(Liameborshay Lera) [url
http://photodom.com/photographer/[/url]

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-11-2008, 16:23:18
welldone 2 U... :)
great work..
keep going :) :)

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 30-11-2008, 15:24:23
..Fantastic workkk.. :engjell:

..Good luck and keep going.. :)

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 08-03-2009, 19:20:27

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 08-04-2009, 20:10:48
**************
« Editimi i fundit: 22-04-2009, 01:23:57 nga M A X »

Temat e fundit