Humor Shkodran - Albanian Pics & Vids

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Humor Shkodran

Humor Shkodran

· 4 · 2248

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-02-2007, 10:30:59
PAULIN SELIMI Kunati ishokut Xhemal

Kodi: [Zgjidh]
http://video.google.com/videoplay?docid=-7774665403035972010&q=terenc+pepa&hl=en
PAULIN SELIMI Kushriri nga Amerika
Kodi: [Zgjidh]
http://video.google.com/videoplay?docid=-4325199951540448341&q=terenc+pepa&hl=en

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 10-11-2007, 04:48:52
hey any one wat to chat wit me . me so sad lol :)

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 10-11-2007, 04:50:23
 :D dosent any one like me here.  hmmmmm: im a girl by da way lol

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 08-04-2009, 20:05:48
PAULIN SELIMI Kunati ishokut Xhemal

Kodi: [Zgjidh]
http://video.google.com/videoplay?docid=-7774665403035972010&q=terenc+pepa&hl=en
PAULIN SELIMI Kushriri nga Amerika
Kodi: [Zgjidh]
http://video.google.com/videoplay?docid=-4325199951540448341&q=terenc+pepa&hl=en

Temat e fundit