Nje ser filmash shqip per shikim dhe shkarkim dhe shikim live - Albanian Pics & Vids

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje ser filmash shqip per shikim dhe shkarkim dhe shikim live

Nje ser filmash shqip per shikim dhe shkarkim dhe shikim live

· 1 · 3005

  • Postime: 42
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-06-2009, 17:51:54
Keta filmat jan mundesuar nga disa site ata vijojn si ma poshte...
www.albanianmovies.org
www.liveshqip.com
www.atdhetaret.com
www.downloadalbanianmovies.com
www.albwzone.com
www.webshqip.com

Nese deshironi qe te postoj ende filma te rinj do ju lutem mos te hiqni sponsorat e filmave qe jan sitet e mesiperm.. cdo site ka ndonje filem nga keta.. per shkarkim.. disa kan dhe me teper sic eshte atdhetaret.com qe mundeson disa me shum dhe me cilesi ekstra po ashtu dhe downloadalbanianmov ies.com mundeson disa por mbi te gjitha Albwzone.com qe ka ekskluziven e disa filmave si Skenderbeu dhe Sekretet


Skenderbeu

Download
http://www.megaupload.com/?d=LUMGQDJT
Video
http://www.megavideo.com/?d=LUMGQDJT

Ura dhe keshtjella

http://www.megaupload.com/?d=4AMNONX0
Video
http://www.megavideo.com/?d=4AMNONX0

Te shoh ne sy

http://www.megaupload.com/?d=6V9M241T
Video
http://www.megavideo.com/?d=6V9M241T

Shpresa


http://www.megaupload.com/?d=T2UYQSWJ
Video
http://www.megavideo.com/?d=T2UYQSWJ

Ngjyrat e moshes

http://www.megaupload.com/?d=KXA21D4K
http://www.megavideo.com/?d=KXA21D4K

Ne ditet e pushimeve

http://www.megaupload.com/?d=AN3X4HD1
Video
http://www.megavideo.com/?d=AN3X4HD1

Sekretet pjesa 2

http://www.megaupload.com/?d=QM4IZEBC
Video
http://www.megavideo.com/?d=QM4IZEBC

Sekretet pjesa 1

http://www.megaupload.com/?d=9DDCMTVJ
Video
http://www.megavideo.com/?d=9DDCMTVJ

Zemra e nenes

http://www.megaupload.com/?d=YRI84HJ6
Video
http://www.megavideo.com/?d=YRI84HJ6

Mengjese te reja 

http://www.megaupload.com/?d=89M2LJSC
Video
http://www.megavideo.com/?d=89M2LJSC

Gjurme ne debore

http://www.megaupload.com/?d=S4FEF10W
http://www.megavideo.com/?d=S4FEF10W

Fushe e blerte fushe e kuqe

http://www.megaupload.com/?d=266UDYUM
Video
http://www.megavideo.com/?d=266UDYUM

Kurr me kosova film

http://www.megaupload.com/?d=HWJJ2X93
Video
http://www.megavideo.com/?d=HWJJ2X93
Shkarkim te kendshem..

Temat e fundit